Sıkça Sorulan Sorular

2018 yılında kurulan Kıraç Spor Kulübü, lisanslı sporcu yetiştirerek faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Okulumuzda öğle yemeği mevcuttur. Yemeklerimiz, kendi aşçı ekibimiz tarafından, standartlara uygun olarak hazırlanmaktadır. Dışarıdan herhangi bir yemek hizmeti alınmamakta olup, yemek listelerimiz kalori hesabına göre oluşturulmaktadır.

Okulumuz, Kıraç Sınav Akademisi (KISA) koordinatörlüğünde profesyonel sınav hazırlığı yapmaktadır. Detaylı bilgi için Kıraç Ortaokulu ve Kıraç Anadolu Lisesi bölümünden Kıraç Sınav Akademisi (KISA) birimini inceleyebilirsiniz.

Okulumuzda revirimiz mevcuttur. Okul hemşiresi haftanın 5 günü okul saatleri içerisinde okulumuzda bulunur. Haftada 1 gün okul doktorumuz bizlerle birlikte olmaktadır.

Yurt dışında okumak isteyen tüm öğrencilerimize danışmanlık yapmaktayız.

Her öğretim yılı bursluluk sınavı yapmaktayız. Tarihlerini ve şartlarını sosyal medya ve web sitesi üzerinden yayınlamaktayız ve online başvuru almaktayız.

Okulumuz 08.30'da başlar, 15.50'de sona erer. Hafta içi her gün ihtiyaca yönelik bireysel etüt çalışmalarımız yapılmaktadır.

Kıraç Spor ve Sanat Okulu kapsamında çalışmalarımız devam etmektedir. Web sitemizin Spor ve Sanat Kursları bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sınıflarımız maksimum 24 kişiliktir.

Hafta sonu spor okulumuz, Kıraç Spor kulübü çalışmaları ile devam etmektedir. Web sitemizin spor ve sanat kursları bölümününden deataylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kıraç Sınav Akademisi (KISA) koordinatörlüğünde LGS ve YKS çalışmaları, aynı zamanda da ara sınıflara ihtiyaca yönelik takviye çalışmaları yapılmaktadır.

Okulumuzda ikinci yabancı dil olarak 4. sınıftan 12. sınıfa kadar Almanca okutulmaktadır.